آرشیو

 • 8/ارد/1394 - 14:04
  به گزارش خبرنگار پايگاه شهيد مفتح : اي معلم مدد از خدا بخواه و در تربيت كودكان اين مرز و بوم بكوش و بر خود ببال چون همانند بت شكن زمان حضرت امام خميني (ره) كه فرزنداني چون علامه جعفري ، شهيد بهشتي ، مرعشي نجفي و ...  را براي ايران سربلند پرورش داد.
 • 19/آذر/1393 - 08:47
  شیخ مفید، شیخ طوسی و علامة حلّی(قدس سره) درباره اربعين حسيني می نویسند:
  روز بیستم صفر روزی است که اهل حرم امام حسین(علیه السلام) از شام به سوی مدینه بازگشتند. هم چنین در این روز، جابر بن عبدالله انصاری، صحابی رسول خدا(صلی الله علیه وآله) برای زیارت امام حسین(علیه السلام) از مدینه به کربلا آمد و او اولین کسی بود که قبر امام حسین(علیه السلام) را زیارت کرد.
 • 28/آبا/1393 - 10:52
  امام باقرعليه السلام مي فرمايند :
  كانَ يُصَلّي صَلاةَ مُوَدِّعٍ يَري أنَّهُ لايُصَلِّي بَعدَها أبَدَاً
  امام سجّادعليه السلام مانند كسي كه آخرين نماز خود را به جاي مي‏ آورد ، نماز مي‏ گزارد. او چنين مي ديد كه پس از آن هيچ‏گاه نماز نمي‏ گزارد .(بحار الأنوار ، ج ۴۶ ، ص ۷۹ ).
 • 14/آبا/1393 - 09:53
  پا به پاي حضرت زينب (س) در دسته هاي عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع) و ياران با وفايش زنجير زنان نوحه سرايي كردي . مرضي رضاي حضرت حق انشاء ا...
 • 19/مهر/1393 - 10:19
  (اَلْيَوْمَ اَكْمَلْتُ لَكُمْ دينَكُم، وَ أَتْمَمْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتى، وَ رَضيتُ لَكُمُ الاْسْلامَ دِيناً) نازل شد. و خداوند با برگزيدن على(عليه السلام) به امامت امّت، دين اسلام را كامل گردانيد و دشمنان را نااميد و مأيوس ساخت.
 • 11/مهر/1393 - 13:40
  اَلْحَمْدُ لله الَّذى لَیْسَ لِقَضآئِهِ دافِعٌ وَلا لِعَطائِهِ مانِعٌ وَلا کَصُنْعِهِ
  ستایش خاص خدایى است که نیست براى قضا و حکمش جلوگیرى و نه براى عطا و بخشش مانعى و نه مانند ساخته اش
   
  صُنْعُ صانِعٍ وَهُوَ الْجَوادُ الْواسِعُ فَطَرَ اَجْناسَ الْبَدائِعِ واَتْقَنَ
  ساخته هیچ سازنده اى و او است بخشنده وسعت ده که آفرید انواع گوناگون پدیده ها را و
   
   
 • 29/تير/1393 - 08:40
  در سالروز پذيرش قطعنامه 598 با ذكر 5 صلوات امام شهدا و شهدا را ياد كنيم روزي كه امام مي فرمايند: خوشا به حال شما ملت، خوشا به حال شما زنان و مردان، خوشا به حال جانبازان و اسیران و مفقودین و خانواده های معظم شهیدان و بدا به حال من که هنوز مانده ام و جام زهرآلود قطعنامه را سرکشیده ام... پس با يادآوري نكاتي از قطعنامه بر ماست كه بدانيم و مراقب باشيم  و بياد داشته باشيم كه اگر چه جنگ نظامي پايان يافت ليك جنگ شياطين همچنان باقيست و در سنگرهاي دگر دفاع همچنان باقي.
 • 29/تير/1393 - 08:01
  ای کاش علی شویم و عالی باشیم  هم سفره کاسه سفالی باشیم چون سکه به دست کودکی برق زنیم نان آور سفره های خالی باشیمشهادت مولای متقیان علی (ع) به پيشگاه امام زمان (عج) و شيعيان و رهروان ولايت تسلیت باد
 • 23/تير/1393 - 09:43
  1- غسل
   2-احیاء (شب زنده داری)
   3- تلاوت قرآن
   4-توبه و استغفار
   5- خواندن دعا
   6- توسل به ولایت ائمه هدی
   7- نماز 8- قرآن بر سر گذاشتن
   9- تجدید عهد با امام زمان (عج) و خواندن دعای فرج
 • 23/تير/1393 - 09:06
  شب قدر
  در باور مسلمانان شب قدر به صورت احتمالی: شب پیش از روز ۱۹ یا ۲۱ و یا ۲۳ماه رمضان است که سه اتفاق و یک رویکرد بزرگ در این شب به وقوع می‌پیوندد:

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری