تاریخ انتشار:93/11/21 - 15:45
شماره مطلب:139311212761
برگزاري مراسم بزرگ داشت ايام الله دهه فجر

فجر انقلاب بر فجر آفرينان مبارك باد

به گزارش خبرنگار پايگاه شهيد مفتح : در روز سه شنبه مورخ 21/11/1393 رأس ساعت هشت و سي دقيقه  صبح، مراسمي به مناسبت نكوداشت ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي در سازمان آموزش وپرورش استثنايي با حضور رئيس سازمان آقاي دكتر مجيد قدمي برگزار شد.

 
به گزارش خبرنگار پايگاه شهيد مفتح : در روز سه شنبه مورخ 21/11/1393 رأس ساعت 30/8 صبح، مراسمي به مناسبت نكوداشت ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي در سازمان آموزش وپرورش استثنايي با حضور رئيس سازمان آقاي دكتر مجيد قدمي برگزار شد.
دكتر قدمي با اشاره اي به خاطرات ايام انقلاب و معرفي حلقه بگوشان استكبار همچون بني صدر و قطب زاده كه در اين مرزو بوم جان گرفته بودند و با وسوسه هاي شياطين بزرگ قصد سرنگوني اين انقلاب مقدس را داشتند ولي به حول و قوه الهي با وجود ولايت فقيه حضرت امام خميني (ره) و دانشمند انقلاب دكتر بهشتي توطئه هاي دشمن در نطفه خفه شد و ميهن اسلامي ما از وجود منافقين پاك شده و به دست صاحبان اصلي آن رسيد.
و همچنين اشاره داشتند استكبار جهاني ساليان سال است كه به هدفي جز ايران نمي انديشد و در كشور هاي همسايه دست به اقداماتي شوم آلوده تا بتواند به مقاصد سخيف خود دست بيازد . اما سه عنصر ارزشمند (اسلام، ولايت، وحدت كلمه) با هرگونه مكر و حيله اي دست و پنجه نرم نموده و پيروز ميدان است. به اميد سرنگوني استكبار جهاني و ظهور انور قائم آل محمد(عج)

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری