تاریخ انتشار:94/2/27 - 09:44
شماره مطلب:13942272958
گرامي داشت بعثت حضرت محمد مصطفي (ص)

اللهم صلّ علي محمد وآل محمد

به گزارش خبرنگار پايگاه شهيد مفتح : بعثت نبي مكرّم اسلام حضرت محمد مصطفي (صلوات الله عليه ) را خدمت منجي عالم بشريت حضرت ولي عصر(عج) و نايب برحقش مقام معظم رهبري «مدظله العالي» و شيعيان جهان تبريك عرض مي نمايد.

به گزارش خبرنگار پايگاه شهيد مفتح : بعثت نبي مكرّم اسلام حضرت محمد مصطفي (صلوات الله عليه ) را خدمت منجي عالم بشريت حضرت ولي عصر(عج) و نايب برحقش مقام معظم رهبري «مدظله العالي» و شيعيان جهان تبريك عرض مي نمايد. مقام معظم رهبری، حضرت آیت اللّه خامنه ای درباره بعثت چنین فرموده است: «مسأله بعثت و پدید آمدن این حادثه، مهم ترین مسأله ای است که در طول عمر طولانی بشریت، برای او اتفاق افتاده است. در سرنوشت انسان و تاریخ بشر، هیچ حادثه ای به قدر این حادثه مؤثر نبوده و هیچ لطفی از طرف پروردگار، به عظمت این لطف، بر انسان ها وجود نداشته و امروز آن چه از شعار ما در دنیا مطرح است، همان پیام ها و شعارهای بعثت است. مثل شعار عدالت اجتماعی، آزادگی، علم و دانش، ترقی و تعالی».
ماه فرو ماند از جمال محمّد سرو نباشد به اعتدال محمّد قدر فلک را کمال و منزلتی نیست در نظر قدر با کمال محمّد وعده دیدارِ هرکسی به قیامت لیله «اسرا» شب وصال محمّد آدم و نوح و خلیل و موسی و عیسی آمده مجموع، در ظِلال محمّد عرصه گیتی مجال همّت او نیست روز قیامت نگر مجال محمّد و آن همه پیرایه بسته جنّت فردوس بو که قبولش کند، بلال محمّد همچو زمین خواهد آسمان که بیفتد تا بدهد بوسه بر نِعال محمّد شمس و قمر در زمین حشر نتابد پیش دو ابروی چون هلال محمّد چشم مرا، تا به خواب دید جمالش خواب نمی گیرد از خیال محمّد «سعدی» اگر عاشقی کنی و جوانی عشق محمّد بس است و آل محمّد  


 • دریافت فایل
 • افزودن نظر جدید

  کد امنیتی
  کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
  Image CAPTCHA
  لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

  پیوندهای تصویری